Witamy Oferta Cennik szamb Galeria Kontakt
500 581 100, 500 300 852
Szamba Betonowe BETONEX
500 581 100
Copyright 2015 www.betonowe-szamba.net.pl All rights reserved.
www.betonowe-szamba.net.pl
P.P.H.U. BETONEX
Wielogóra
ul. Stawna 2
26-660 Jedlińsk
tel. 500 300 852
z nami
kontakt
Czemu warto nam zaufać ?
Przejście szczelne Dokumentacja szamb betonowych O firmie
Najczęściej kupowane
w Polsce
szamba betonowe
Co nas wyróżnia ?
Zbiorniki betonowe Transport szamb betonowych Montaż szamb betonowych
Zapewniamy sprzedaż, transport oraz
montaż szamb

Szamba betonowe Sochaczew

Zakład produkcyjny BETONEX wytwarza szeroki wybór zbiorników betonowych, w tym przede wszystkim: zbiorniki na szambo, deszczówkę i ścieki oraz gnojówkę i gnojowicę. Produkujemy także zbiorniki wielokomorowe oraz separatory tłuszczów. Produkujemy komory wodomierzowe. Nasze zbiorniki wykorzystywane są także do budowy przydomowych kanałów samochodowych. Uzupełnieniem naszej bogatej oferty szamb betonowych są także dopasowane  włazy do zbiorników. Dzwoń w sprawie szczegułów...

Propozycja tanich szamb betonowych Sochaczew  sprawia iż nasza firma jest liderem na owym rynku. Mamy wszystkie wymagane atesty.
Z racji urozmaicenia oferty także o usługi montażu i transportu, umożliwiamy lokalnym Klientom wszystko, czego oczekują. Wobec tego mamy pewność, że będą Państwo mile zadowoleni z postaci usług, przyglądając się ofercie szamba betonowe Sochaczew. Oferujemy przystępne ceny i małe koszty przewozu. Współdziałamy z jednostkami zajmującymi się montażem szamb betonowych na terenie całej Polski, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować szybkie terminy zlecenia.

zbiorniki betonowe
zbiorniki łączone
kanały wodomierzowe
kanały samochodowe

PRODUCENT ZBIORNIKÓW
BETONOWYCH